Servisní služby

Prohlédnuté produkty

Informace

VÝMĚNA BATERIE Zobrazit větší

Pouze online

VÝMĚNA BATERIE

Baterie může prokazovat sníženou výdrž, nebo se může například začít nafukovat. V těchto a dalších případech je vhodné si u nás nechat vyměnit baterii.

Pro zrealizování opravy se můžete stavit v naši prodejně, zaslat zařízení poštou nebo nás kontaktovat na chatu zde na webu.

Více informací

Více informací

Baterie může prokazovat sníženou výdrž, nebo se může například začít nafukovat. V těchto a dalších případech je
vhodné si u nás nechat vyměnit baterii.
Chyby s napájením se projevuji často po nejaké době používání, kdy baterie dosáhne limitu své životnosti, bud délkou provozu a nebo nabíjecími cykly, tento stav má za následek vypínání telefonu/tabletu, hlavně v chladu, kde z 90% kapacity se dostanete po jednom hovoru na hodnotu třeba 20% a nebo vám přístroj v ruce vypne, po chvíli když jej zapnete je baterie jako by opět nabitá! Horším stavem je nafukování baterie, většina přístrojů používá lithiovou baterii, která je uzavřena v hermetickém sáčku, aby se do ní nedostala vlhkost, která baterii velmi rychle znehodnotí. A tento sáček se může zvětšovat tím, že baterie uvnitř plynatí.

Tím se může poškodit přístroj a nebo dokonce může dojít k explozi článků a jejich zahoření (viz Samsung a jeho NOTE) Tímto neduhem často trpí Iphone, kde je baterie integrována v kovovém tělě a jediné místo, kam se lze baterie zvětšit je ven přes display, uživatelsky to zjistíte velmi jednoduše, display je jakoby pružný, kulatý, poté přestává fungovat dotyk a plno zákazníků jej přineslo ve stavu , kdy LCD byl úplně vytržen a baterie vykukovala ven jak jelítko!
Baterii u plno přístrojů lze měnit uživatelsky, proste sundáte záda a vyměníte, ale u moderních přístrojů, kdy se hledí na design a také třeba vodotěstnost, je baterie uzavřena v přístroji a výměna musí proběhnout servisně. Nejčastěji měníme Iphone, Samsung, u těchto přístrojů vám doporučujeme neprovádět výměnu svépomocí, hrozí poškození LCD, krytu a i desky přístroje.
Při podezření na chybu baterie vám ji přeměříme a případně vyměníme. Počítejte, že tak nějak 500 cyklů začíná být baterie hodně unavená. U přístrojů Apple Iphone špatná kapacita baterie způsobuje jeho zpomalení, kdy se podtaktovává procesor, nedochází tak rychle k náhlé smrti, kdy baterie není schopna dodat dostatek energie k chodu přístroje.
Měření akumulátoru/baterii vám provedeme i s následnou výměnou článku a to většinou napočkání na prodejně v Plzni u Synagogy, kam můžete přístroj odnést a nebo jej zaslat.
Baterie je nebezpečný odpad a proto u nás můžete jakékoli články nechat bezplatně ekologicky likvidovat i ty co jste u nás nezakoupili, včetně AA , AAA,do hodin a pod.

Oprava nejčastěji prováděna na zařízení značek Apple (iPhone 5S, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S, iPhone 6S Plus , Iphone 7, Iphone 7 Plus, Iphone 8, Iphone 8 Plus, iPhone XR, iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone 12, iPhone 12 Mini, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max, iPhone 13, iPhone 13 Mini, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, iPhone 14, iPhone 14 Mini, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max, iPad a další), Acer, Samsung (Galaxy a další), HTC, LG, Nokia, Prestigio, Lenovo, Xiaomi, Huawei, Nokia, Microsoft Lumia, Asus, Aligator, Realme, OnePlus, Vivo a další..

Provádíme i výměnu baterii u hodinek, nejčastěji Samsung Watch (GEAR S3 (SM-R760), GEAR S3 CLASSIC (SM-R770), GEAR SPORT (SM-R600), WATCH (SM-R800), WATCH (SM-R810), WATCH 3 (SM-R840), WATCH 3 (SM-R845), WATCH 3 (SM-R850), WATCH 3 LTE (SM-R855),
WATCH 4 (SM-R860), WATCH 4 (SM-R865), WATCH 4 (SM-R870), WATCH 4 (SM-R875), WATCH 4 CLASSIC (SM-R890), WATCH 4 CLASSIC (SM-R895), WATCH ACTIVE (SM-R500), WATCH ACTIVE2 (SM-R820), WATCH ACTIVE2 (SM-R825), WATCH ACTIVE2 (SM-R830), WATCH ACTIVE2 (SM-R835), WATCH LTE (SM-R805), WATCH LTE (SM-R815)), popřípadě po domluvě i jiné značky a modely.

Nabízíme možnost provedení opravy bez nutnosti návštěvy naši prodejny a to poštou! Více informací naleznete ZDE


Více informací na telefonním čísle 723 122 199, nebo emailem na servis@amobil.cz

Ostatní výrobky ve stejné kategorii