Samsung servis

Máme dlouholeté zkušenosti s opravou Samsung zařízení. Přijímáme jak záruční, tak pozáruční opravy.

Opravy po vytopení zařízení

Díky použití moderních technologií máme vysokou úspěšnost oživení zařízení po zásahu tekutinou. Pozor! To že Vám zařízení po kontaktu s vodou funguje ještě neznamená, že bude fungovat i zítra! Nebezpečí oxidace na základní desce by se nemělo podceňovat a případná oprava v bodě, kdy se zařízení pouze vysuší a následně používá dokud funguje je ne jen náročnější, ale i nákladnější a s menší garancí úspěchu.

Široká nabídka náhradních dílů

Většinu dílů máme skladem a pro zbytek máme ověřené dodavatele.

Výměny baterií

Vyměňujeme baterie u normálních i lepených modelů. Zároveň máme k dispozici nabídku baterií od vlastních dodavatelů.

Výměny LCD

Rozbité sklo může ne jen znepříjemnit požitek z používání zařízení, ale mnohdy i použití znemožnit. Opravujeme všechny modely této značky.

Opravy konektorů

Opravíme Vám nefunkční konektor za pomoci kvalitních dílů. V případě, že zařízení špatně dobíjí, nelze připojit k PC, nebo je urvaný konektor, tak Vám můžeme nabídnout rychlou a kvalitní opravu.

Opravy systémů

Provádíme opravy systému, ale i případné modifikace na přání zákazníka (instalace češtiny, root systému,..). V případě, že Vaše zařízení nejde zapnout a po spuštění zůstane na logu Samsung, nebo se neustále restartuje Vám dokážeme opravit systém rychle a kvalitně.

Odemknutí zapomenutého hesla/gesta

Nabízíme pomoc zprovoznit zařízení po ztrátě přístupového gesta/hesla.

Odemknutí operátora

Pomůžeme Vám odemknout Vaše zařízení pro naši síť.