Nokia servis

Servisujeme veškeré modely značky Nokia.

Opravy po vytopení zařízení

Díky použití moderních technologií máme vysokou úspěšnost oživení zařízení po zásahu tekutinou. Pozor! To že Vám zařízení po kontaktu s vodou funguje ještě neznamená, že bude fungovat i zítra! Nebezpečí oxidace na základní desce by se nemělo podceňovat a případná oprava v bodě, kdy se zařízení pouze vysuší a následně používá dokud funguje je ne jen náročnější, ale i nákladnější a s menší garancí úspěchu.

Výměny LCD

Rozbité sklo může ne jen znepříjemnit požitek z používání zařízení, ale mnohdy i použití znemožnit. Opravujeme všechny modely této značky.

Výměny baterií

Vyměňujeme baterie u normálních i lepených modelů. Zároveň máme k dispozici nabídku baterií od vlastních dodavatelů.

Opravy systémů

Provádíme opravy systému, ale i případné modifikace na přání zákazníka (instalace češtiny, root systému,..). V případě, že Vaše zařízení nejde zapnout a po spuštění zůstane na logu Samsung, nebo se neustále restartuje Vám dokážeme opravit systém rychle a kvalitně.

Opravy konektorů

Opravíme Vám nefunkční konektor za pomoci kvalitních dílů. V případě, že zařízení špatně dobíjí, nelze připojit k PC, nebo je urvaný konektor, tak Vám můžeme nabídnout rychlou a kvalitní opravu.

Široká nabídka náhradních dílů

Většinu dílů máme skladem a pro zbytek máme ověřené dodavatele.

Odemknutí operátora

Pomůžeme Vám odemknout Vaše zařízení pro naši síť.

Odemknutí zapomenutého hesla/gesta

Nabízíme pomoc zprovoznit zařízení po ztrátě přístupového gesta/hesla.