Apple Servis

Máme bohaté zkušenosti s opravou Apple zařízení a to převážně s opravou Iphonů a Ipadů.

V Plzni opravujeme a děláme servis na tyto modely: Iphone 3G, Iphone 3GS, Iphone 4, Iphone 4S, Iphone 5, Iphone 5C, Iphone 5S, Iphone 6, Iphone 6+, Iphone 6S, Iphone 6S+, Iphone 7, Iphone 7+, Iphone SE, iPad, iPad 2, iPad Air, iPad Air 2, iPad mini, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4,...

Servisní středisko Plzeň.

Opravy po vytopení zařízení

Díky použití moderních technologií máme vysokou úspěšnost oživení zařízení po zásahu tekutinou. Pozor! To že Vám zařízení po kontaktu s vodou funguje ještě neznamená, že bude fungovat i zítra! Nebezpečí oxidace na základní desce by se nemělo podceňovat a případná oprava v bodě, kdy se zařízení pouze vysuší a následně používá dokud funguje je ne jen náročnější, ale i nákladnější a s menší garancí úspěchu.

Výměny LCD

Rozbité sklo může ne jen znepříjemnit požitek z používání zařízení, ale mnohdy i použití znemožnit. Opravujeme všechny modely této značky.

Opravy konektorů

Opravíme Vám nefunkční konektor za pomoci kvalitních dílů. V případě, že zařízení špatně dobíjí, nelze připojit k PC, nebo je urvaný konektor, tak Vám můžeme nabídnout rychlou a kvalitní opravu.

Výměny baterií

Vyměňujeme baterie u všech modelů. Zároveň máme k dispozici nabídku baterií od vlastních dodavatelů.

Široká nabídka náhradních dílů

Většinu dílů máme skladem a pro zbytek máme ověřené dodavatele.

Opravy systémů

Oživíme systém Vašeho zařízení, popřípadě pomůžeme vyřešit jakékoliv systémové potíže.

Odemknutí operátora

Pomůžeme Vám odemknout Vaše zařízení pro naši síť.Oprava Apple zařízení Plzeň.